>
Değerlerimiz

VİZYON

Türkiye’nin ilk 5 yem üreticisi içinde yer alarak, üreticinin emeğine değer katmaktır.

MİSYON

Hayvanların verimli beslenmesi, sağlıklı nesiller ve kaliteli yaşam.

MÜŞTERİLERİMİZ

İşimizin kalbinde müşterilerimizin memnuniyeti var. Onların güvenini her gün yeniden kazanmak, hayatlarını kolaylaştırmak için sorumluluk alırız.

İTİBARIMIZ

Faaliyet alanlarımızda güncel çalışma metotlarını ve en son teknolojileri kullanarak en iyisi olmaya çalışırız. İtibarımızın arkasında kalite odağımız, müşterilere yaklaşımımız ve hepimizin her gün gerçekleştirdiği yüzlerce davranış var. Ahlaki değerlerimizden; sözlerimizde ve davranışlarımızda tutarlılık, güvenirlilik, şeffaflık ve dürüstlükten asla vazgeçmeyiz.

KALİTE VE YEM GÜVENLİĞİ

Müşterilerimize daima en doğrusunu sunmak amacında olan firmamız, teknolojik gelişmeleri sürekli yakından takip edip değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır. Fabrikamızda kurulumunu tamamlamış olduğumuz ekspander teknolojisiyle, sindirimi kolay ve verimliliği yüksek yemler üretilmektedir.Firmamız ürün kalitesinin, sürekli iyileştirilmesinden ve ürün güvenliğinden sorumludu. Üretim sürecinde, hammadde girişinden mamul çıkışına kadar  kontrol edilmekte, her türlü üretim bilgileri  ve detayları geriye dönük raporlanabilmektedir. Şirketimiz, uygulanmakta olan, yönetim sistemleri ve yasal gereklilikler konusundaki bilincini tüm iş ortaklarımız ve tedarikçilerimiz ile karşılıklı faydaya dayalı ilişkiler kapsamında geliştirmeyi taahhüt eder. Kalite ve yem güvenliği faaliyetlerini bilimsel verilere dayalı, önleyici yaklaşım, açık iletişim, takım çalışmaları ve denetimlerle tüm organizasyonlarda mükemmel olarak yürütmeyi hedeflemekteyiz.